اینفوگرافیک لزوم استفاده از سرویس تلفن ویپ (VoIP) برای کسب‌وکارها

تلفن ابری نکسفون

ابزارهای ارتباطی قابل اعتماد نیاز هر کسب‌و‌کاری است و سیستم VoIP راهکار ارتباطی است که ارتباطات تجاری را بهتر و مقرون به‌صرفه می‌کند و با ارائه امکانات متعدد در افزایش بهره‌وری کسب‌و‌کار بسیار موثر است.

امروزه بیشتر مشاغل به دلیل تعرفه پایین مکالمات و تماس‌ رایگان درون‌شبکه‌ای، ارتباط بی‌سیم و شبکه قابل‌اعتماد و ایمن، به فکر استفاده از فناوری VoIP هستند.

علاوه بر نرخ مکالمه ارزان‌تر، سیستم VoIP ویژگی‌های متمایزی مانند انتقال تماس، ضبط مکالمات، کنفرانس صوتی، فکس آنلاین و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

برخلاف سیستم تلفن سنتی که از طریق یک خط تلفن عادی می‌توانید همزمان با یک شخص مکالمه داشته باشید، سیستم ویپ از چندین تماس همزمان پشتیبانی می‌کند. VoIP امکان برقراری تماس گروهی را دارد که برای کسب‌و‌کارها مفید است، زیرا آنها می‌توانند جلسات خود را به صورت مجازی و آنلاین انجام دهند. سیستم تلفن VoIP همچنین برای نیروهای دورکار بسیار مفید است، زیرا بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی، دسترسی به تلفن سازمانی را با اتصال به اینترنت از طریق کامپیوتر، تلفن همراه و … امکان‌پذیر می‌کند.

نکسفون پرو اولین تلفن ثابت سازمانی (VoIP) مبتنی بر ابر در ایران است که به تجهیزات و سرور نیاز ندارد و تماس‌ها را بر بستر اینترنت برقرار می‌کند. این سرویس علاوه بر آی‌پی‌فون، بر روی اپلیکیشن موبایل و پنل تحت‌وب نیز قابل استفاده است. مالکیت خطوط نکسفون دائمی بوده و در صورت جابجایی دفتر کار خود می‌توانید شماره خود را منتقل کنید. 

در اینفوگرافیک زیر به بررسی برخی از مزایای سیستم تلفن ویپ پرداختیم:

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *