سرویس تلفن ابری نکسفون چگونه به بهره‌وری کسب‌وکارها در سفرهای کاری کمک می‌کند؟

نکسفون راهکاری برای سفرهای تجاری

سفرهای کاری بخشی از تجارت سازمان است و افراد با توجه به نیاز سازمان ممکن است در طول سال به نقاط مختلف کشور سفر کنند. در گذشته‌های نه چندان دور، حفظ ارتباط با سازمان و مشتریان در طول سفر دشوار بود و کارمندان برای برقراری ارتباط با مشتریان مجبور بودند از تلفن شخصی خود استفاده کنند. به لطف تکنولوژی VoIP، مسافرت‌های کاری دیگر به معنای دور شدن از محیط کار و از دست دادن ارتباط با همکاران و مشتریان نیست. با سرویس تلفن ابری نکسفون، می‌توانید تماس‌های مشتریان را به طور مرتب دریافت کرده و از هر کجا، چه در ساختمان شرکت، چه در فرودگاه و چه در اتاق هتل، با همکاران خود در ارتباط باشید. اما تلفن ابری نکسفون چگونه به بهره‌وری کسب‌وکارها در سفرهای کاری کمک می‌کند؟

سرویس تلفن سازمانی نکسفون پرو به‌‌راحتی بر روی تلفن همراه قابل استفاده است و می‌توانید با اتصال دستگاه خود به اینترنت همراه یا وای‌فای، به تماس‌های سازمانی پاسخ دهید. وقتی در سفر هستید و مشتری با دفتر کار شما تماس می‌گیرد، تماس به تلفن همراه شما ارسال می‌شود و به راحتی می‌توانید از طریق پنل تحت وب یا اپلیکیشن نکسفون به تماس‌ها پاسخ دهید. نکسفون این امکان را به شما می‌دهد تا در هر کجا که باشید بدون اینکه مشتری‌های شما متوجه عدم حضور شما در دفترکار شوند، ارتباط خود را حفظ کنید.

تلفن ابری نکسفون

امکانات سرویس تلفن ابری نکسفون

سرویس تلفن ابری نکسفون علاوه بر ارسال و دریافت تماس در حین سفرهای کاری، امکانات متعددی دیگری را نیز فراهم می‌کند:

  • تماس‌ نامحدود درون‌شبکه‌ای
  • فکس آنلاین
  • کنفرانس صوتی
  • صندوق پستی صوتی
  • چت درون‌سازمانی
  • و …

با تمام این امکانات می‌توانید در هر مکان و هر زمان با همکاران خود در ارتباط باشید و به تماس‌های‌ مشتریان پاسخ دهید.

۱. تماس‌ نامحدود درون شبکه‌ای در سراسر کشور

یکی از مهم‌ترین مزایای سرویس تلفن ابری نکسفون برای سفرهای تجاری، رایگان بودن تماس‌های درون‌شبکه‌ای نکسفون است. به عبارت دیگر، با تلفن نکسفون می‌توانید در هر نقطه‌ای از کشور که هستید به‌طور نامحدود با همکاران خود در ارتباط باشید و از آنجایی که برای برقراری تماس‌ها از تلفن همراه خود استفاده نمی‌کنید، علاوه بر مخفی ماندن شماره تلفن شخصی شما از مشتریان، هزینه‌های تماس تلفن همراهتان نیز به‌طور چشمگیری کاهش می‌یابد.

همچنین تعرفه تماس‌های بین شبکه‌ای نکسفون در مقایسه با تعرفه روش‌های سنتی تا ۵۰٪ کمتر است و می‌توانید با هزینه‌ای مقرون‌ به‌صرفه ارتباط خود را با مشتریان و همکاران حفظ کنید.

۲. فکس آنلاین

با قابلیت فکس آنلاین نکسفون، به آسانی می‌توانید به فکس‌های سازمانی خود دسترسی داشته باشید و تقریبا از طریق هر دستگاه متصل به اینترنت مانند تلفن همراه، لپ‌تاپ، تبلت و …، فکس آنلاین را با فرمت‌های مختلفی بر بستر اینترنت ارسال و دریافت کنید.

فرض کنید نیروی فروش شما به‌صورت حضوری به نقاط مختلف کشور برای عقد قرارداد و همکاری با سایر سازمان‌ها سفر می‌کند. با استفاده از فکس آنلاین نکسفون به‌راحتی می‌توانید تمامی مستندات موردنیاز کارمندان خود مانند توافق‌نامه، قرارداد و … را در هر زمان به او ارسال کنید. همچنین نیروی فروش شما می‌تواند نسخه امضا شده را از طریق فکس به دفتر مرکزی سازمان ارسال کند تا بایگانی شود.

۳. کنفرانس صوتی

در این‌که سفرهای تجاری برای کسب‌وکارها بسیار مفید هستند شکی نیست، چرا که هیچ مذاکره‌ای تاثیرگذارتر از جلسه حضوری و گفتگوی رو‌در‌رو نیست. اما این روش می‌تواند روند کاری سازمان را برهم بزند و کارمند را از حضور در جلسات مهم سازمان دور کند.

تلفن ابری نکسفون این مشکل را برطرف نموده است و با قابلیت کنفرانس صوتی این امکان را به شما می‌دهد تا در هر زمانی یک اتاق کنفرانس مجازی ایجاد کنید و با افزودن داخلی‌های هر شرکت‌کننده، جلسات گروهی سازمان را برگزار کنید.

۴. صندوق پستی صوتی

یکی دیگر از امکاناتی که سرویس نکسفون در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد‌، سرویس صندوق پستی صوتی است. هنگامی که کارمندی در حال سفر است، ممکن است در هر لحظه نتواند به تماس‌های سازمانی خود پاسخ دهد. با تنظیم سیستم صندوق صوتی در تلفن ابری نکسفون، می‌توانید تماس‌های دریافتی خود را پس از مدت زمان کوتاهی به صندوق صوتی وصل کنید تا هیچ تماسی را از دست ندهید و در اولین فرصت به آن‌ها گوش کنید.

 

۵. چت درون‌سازمانی

همانطور که گفتیم، حفظ ارتباط با همکاران از نیازهای ضروری به‌هنگام سفرهای کاری است. با سیستم چت درون‌سازمانی نکسفون به‌راحتی می‌توانید بدون نیاز به شماره همراه هر فرد، با همکاران خود در ارتباط باشید و از یک سیستم ارتباطی یکپارچه برای برقراری ارتباط بهره‌مند شوید.

به‌طور کلی می‌توان گفت تکنولوژی VoIP یکی از بهترین روش‌ها برای پاسخگویی به مشتریان، چه در محل کار و چه در سفرهای کاری است. تلفن سازمانی ابری نکسفون، یک سیستم ارتباطی یکپارچه است که به شما کمک می‌کند تا ارتباط خود با مشتریان و همکاران خود را از دست ندهید و بتوانید از تمامی امکانات ارتباطی کارمندان حاضر در دفتر سازمان بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرویس نکسفون پرو، لطفا فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *