نکسفون پرو چگونه به کاهش هزینه‌های سازمان شما کمک می‌کند؟

نکسفون پرو چگونه به کاهش هزینه‌های سازمان شما کمک می‌کند؟

نکسفون پرو یک سرویس تلفن ثابت سازمانی ابری با کیفیت است که علاوه بر امکانات بیشتر، منجر به کاهش هزینه‌ها برای سازمان‌ها می‌شود. پلتفرم مبتنی بر ابر نکسفون بیشتر از یک سرویس تلفن است. نکسفون پرو را می‌توان تجربه‌ی ارتباطات مدرن سازمانی دانست که امکان مدیریت تمام ارتباطات داخلی و خارجی یک سازمان را با استفاده از IP Phone، Desktop و اپلیکشن موبایل بدون محدودیت مکانی ممکن می‌سازد. نکسفون پرو گزینه مناسبي براي تسهيل ارتباطات سازمانی است و همچنین راه‌اندازی و استفاده از اين سرویس بسيار آسان است. نکسفون پرو امکان دریافت و ارسال فکس بدون نیاز به دستگاه فکس، برقراری تماس از طریق پنل وب و انتقال اشتراک‌گذاری فایل در درون سازمان را به‌راحتی در اختیار مشترک قرار می‌دهد که به طور غیرمستقیم منجر به کاهش هزینه‌های سازمان خواهد شد.

تلفن ابری نکسفون

در زیر برخی از دلایل کاهش هزینه استفاده از تلفن ثابت نکسفون برای سازمان‌ها آمده است:
•    عدم نیاز به سخت‌افزار اختصاصی و سرور
مشترکین این سرویس نیاز به هیچ تجهیزات و سخت افزاری ندارند و مرکز تلفن آن‌ها تحت سرورهای ابری رسپینا میزبانی می شود. تمام مسئولیت‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، نگهداری و همچنین حفظ امنیت اطلاعات بر عهده‌ی نکسفون و شرکت رسپینا است و مشترک نیاز به خرید تجهیزات و استخدام فردی در جهت نگهداری و توسعه تلفن ثابت سازمان ندارد.
•    کاهش هزینه‌های مکالمه
هزینه مکالمه سرویس نکسفون تا ۵۰% در شماره استانی و ۷۰% در شماره کشوری در مقایسه با تعرفه شرکت مخابرات کمتر است که این امر منجر کاهش قابل توجه هزینه‌های سازمانی خواهد شد.
•    نصب و راه‌اندازی رایگان
سرویس نکسفون پرو در کمتر از یک روز پس از تأیید قرارداد از سمت مشترک در محل سازمان به ‌صورت رایگان نصب و راه‌اندازی می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۷۷۷۷۷ تماس حاصل نمایید و یا فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *