۵ ویژگی تلفن ثابت سازمانی که هر کسب‌وکار کوچک باید به آن مجهز باشد

ویژگی تلفن ثابت سازمانی نکسفون برای کسب و کارهای کوچک

زمانی که یک کسب‌وکار، کار خود را با یک تیم کوچک آغاز می‌کند، باید در نظر بگیرد که محدوده‌ی کار همیشه به یک دفتر کوچک، یک میز، یک تلفن ثابت و غیره محدود نخواهد ماند. خوشبختانه فن‌آوری Hosted PBX این امکان را به وجود آورده است که کسب‌وکارها بدون توجه به محدودیت‌های مکانی و زمانی، در صورت لزوم سرویس تلفن ثابت خود را توسعه دهند.

در این نوشته سعی کردیم پنج ویژگی تلفن ثابت سازمانی که بر بهره‌وری کسب‌وکارهای کوچک تأثیر دارد را شرح دهیم:

  • امکان دسترسی به تماس‌ها از هر مکان

از دست رفتن یک تماس می‌تواند به معنای از دست دادن یک مشتری باشد. عدم حضور در دفتر کار به این معنی است که برای ارتباط با همکاران، مشتریان و غیره باید از تلفن همراه شخصی استفاده گردد. فن‌آوری Hosted PBX این امکان را فراهم می‌آورد تا تماس‌های تلفنی به‌طور خودکار از طریق اپلیکیشن به تلفن همراه و یا به پنل وب منتقل شود.

اپلیکیشن سرویس تلفن سازمانی نکسفون پرو که مبتنی بر فن‌آوری Hosted PBX است امکان مدیریت تماس‌های کاری از طریق تلفن همراه را فراهم می‌کند.

  • استفاده از سر شماره‌ی شرکت از راه دور

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، سرویس‌های تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر Hosted PBX امکان مدیریت تماس‌های داخلی و خارجی از راه دور به‌وسیله‌ی تلفن همراه را فراهم می‌آورند. اما نکته‌ی حائز اهمیت در استفاده از این سرویس‌های تلفن این است که درصورتی‌ که از راه دور به‌وسیله‌ی تلفن همراه (اپلیکیشن) یا پنل وب تماس تلفنی با مشترکین برقرار شود، مشترک سرشماره‌ی شرکت را به عنوان تماس گیرنده خواهد دید. این ویژگی موجب اعتماد سازی و ساختن برندی معتبر خواهد شد.

تلفن ثابت سازمانی نکسفون

  • امکان اشتراک‌گذاری فایل از راه دور

اسناد، صفحات اکسل، اسلایدهای پاورپوینت و غیره اغلب چارچوب یک کسب‌وکار را شکل می‌دهند و کسب‌وکار باید توانایی به اشتراک‌گذاری این فایل‌ها را به‌طور یکپارچه با همکاران و مشتریان خود داشته باشد. امکان به اشتراک‌گذاری این اسناد به‌وسیله‌ی پنل تحت وب ‌سرویس‌های تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر Hosted PBX وجود دارد. کارمندان به وسیله‌ی این سیستم قادر هستند در فضای ذخیره‌سازی نامحدود، فایل‌ها را با همکاران خود به اشتراک بگذارند.

  • امکان برقراری کنفرانس تلفنی

موقعیت‌های متعددی وجود دارند که در آن گزینه‌ی کنفرانس تلفنی می‌تواند به کسب‌وکار کمک کند تا کیفیت فروش خود را افزایش دهد، مدیریت را بهبود بخشد و به حل مشکلات به شیوه‌ی کارآمدتر کمک کند. ممکن است اضافه کردن مدیر میانی هنگام مذاکره با مشترک روند فروش را تغییر دهد و یا برگزاری جلسه‌ی مهم و ضروری به صورت کنفرانس تلفنی مانع اتلاف وقت و هزینه شود. پس اطمینان حاصل کنید سرویس تلفن ثابت امکان برقرای کنفرانس تلفنی را داشته باشد.

  • امکان گزارش‌گیری

کسب‌وکارهای کوچک در حال رشد هستند و اندازه تیم به تدریج افزایش می‌یابد. جهت بهبود سطح آموزش اعضای جدید و حصول اطمینان از عملکرد آن‌ها، سرویس تلفن باید امکان ضبط مکالمه‌های تلفنی و گزارش‌گیری از تماس‌ها (CDR) را داشته باشد. با کمک این ویژگی مدیران کسب‌وکار می‌توانند مطمئن شوند که تماس‌ها به روش درست کنترل می‌شوند.

نحوه‌ی ارتباط با مشترکین عامل مهمی در موفقیت یک کسب‌وکار است. به همین دلیل مجهز بودن یک کسب‌وکار به سرویس تلفن ثابت سازمانی یکپارچه، ضروری است. فهرست ویژگی‌هایی که در این مقاله قید شده است، به‌هیچ‌وجه کامل نیست، اما امیدواریم که توانسته باشیم به جستجوی شما برای ابزار ارتباطی مناسب برای کسب‌وکارهای کوچک کمک کرده باشیم.

تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر Hosted PBX به علت ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که دارد بسیاری از این نیازها را برآورده می‌کند. سرویس تلفن ثابت سازمانی نکسفون پرو نیز مبتنی بر Hosted PBX طراحی شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از سرویس تلفن نکسفون و راهکارهای آن به سایت نکسفون مراجعه کنید و یا با شماره‌های ۹۱۰۷۷۷۷۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *