درباره ما

شرکت رسپینا

شرکت رسپینا به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور FCP در حوزه ارائه‌ی پهنای باند اختصاصی، توانسته است طی ۱۸ سال فعالیت و با حضور در بیش از ۳۱ استان کشور، سازمان‌های متعددی را از خدمات اینترنتی و ارتباطی خود بهره‌مند سازد. سبد راهکارهای رسپینا شامل خدمات ارتباطی متنوعی است که همگی در کلاس جهانی به شرکت‌ها و سازمان‌ها عرضه می‌شود.

رسپینا با هدف ارائه‌ی خدمات اینترنتی و شبکه‌های کامپیوتری در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد. از سال ۱۳۸۷ با دریافت مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، وارد حوزه‌ی ارائه‌ پهنای باند اختصاصی اینترنت گردید و  با دریافت پروانه FCP در سال ۱۳۹۴ شرکت رسپینا موفق به تکمیل سبد محصولات خود و ارائه‌ آن به سراسر کشور  شد.

در حال حاضر سبد خدمات رسپینا شامل راهکارهای متنوعی از جمله پهنای باند اختصاصی (اینترنت سازمانی)، تلفن ثابت سازمانی (نکسفون)، اشتراک فضای دیتاسنتر (کولوکیشن) و اینترنت ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها است.

تلفن سازمانی نکسفون (voip)
تبدیل شدن به برترین اپراتور ثابت خصوصی در سطح کشور

امروز، ماموریت ما توسعه ی کمی و کیفی خدمات ارتباطات ثابت در حوزه ی فناوری اطلاعات با ارائه راهکارهای متمایز و خلاقانه در ایران است.​

روحیه کار تیمی، سخت کوشی، پویایی، یک دلی، نوآوری و احترام به مشتری

تلفن سازمانی نکسفون (voip)

نکسفون

شرکت رسپینا با پیش‌بینی دقیق و در نظر گرفتن نیازهای ارتباطی و تکیه ‌بر دانش فنی و زیرساخت‌های گسترده‌ خود پس از سال‌ها تلاش مستمر، سرویس جدید "نکسفون" را معرفی و از پلت‌فرم ارتباطی خود رونمایی کرد. امروز مفتخریم که سازمان‌ها و شرکت‌های بسیاری با اعتماد به نام رسپینا و متخصصان حوزه‌ تلکام این شرکت، سرویس تلفن سازمان خود را به رسپینا سپرده‌اند.

نکسفون، جدیدترین راهکار تلفن اینترنتی هوشمند و یکپارچه در کشور است که جایگزینی امن برای تلفن‌های سنتی بوده و منجر به تسهیل ارتباطات سازمانی و کاهش قابل توجه هزینه‌های سازمانی خواهد شد. نکسفون برخلاف  PBXهای سنتی که بر روی یک سیستم‌عامل اختصاصی و محدود عمل می‌کنند، بر اساس ویژگی‌های نرم‌افزاری با قابلیت توسعه و با استفاده از زیرساخت ابری و سخت‌افزارهای قدرتمند پایه‌گذاری شده است. سرویس نکسفون با دو راهکار پرو (Hosted PBX) و پرایم (SIP Trunk) توانسته است نیاز انواع سازمان‌ها (از مغازه‌های خرده‌فروشی گرفته تا شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ) به تلفن سازمانی را برطرف سازد.

تلفن سازمانی نکسفون (voip)