نکسفون

نکسفون

سرویس تلفن ثابت سازمانی نکسفون، راهکار جامع ارتباطی بر بستر اینترنت و پروتکل VoIP است که بر پایه زیرساخت‌های امن و گسترده شرکت رسپینا بنا شده است. پروتکل VoIP به فناوری‌هایی اطلاق می‌شود که از اینترنت برای ارتباطات یکپارچه استفاده می‌کنند. به عبارت دیگر در این روش برقراری تماس تلفنی به جای خطوط مسی سنتی یا PSTN بر بستر شبکه IP صورت می‌گیرد. با بهره‌گیری از سرویس VoIP، بخش بزرگی از هزینه‌های ارتباطات سازمان‌ها کاهش می‌یابد و امکانات متعدد و ویژگی‌هایی نظیر مقیاس‌پذیری، جابه‌جایی آسان و یکپارچگی تمامی ابزارهای ارتباطی در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد.

تلفن ثابت سازمانی نکسفون با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری VoIP با دو راهکار مبتنی بر ابر (نکسفون پرو) و  SIP Trunk (نکسفون پرایم) برای انواع کسب‌وکارها  با توجه به نیازهای و ویژگی‌های مختلف آن‌ها ارائه می‌شود.

فرم مشاوره رایگان

 

نکسفون پرو اولین تلفن ثابت سازمانی (VoIP) ابری (Cloud) در ایران است. این سرویس بر بستر Hosted PBX است و نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات و سروری از سمت مشترک ندارد. این امر منجر به کاهش قابل‌توجه هزینه‌های جاری سرویس تلفن در سازمان  می‌شود و مزایای بیشتری نسبت به سرویس تلفن‌های سنتی در اختیار مشترک قرار می‌دهد.

تلفن ثابت مجازی (ابری)نکسفون پرو علاوه بر آی‌پی‌فون، روی موبایل و پنل تحت وب نیز قابل‌ استفاده است و به همین دلیل در هر مکان و زمان در دسترس است. راهکار نکسفون پرو در حال حاضر جامع‌ترین و انعطاف‌پذیرترین راه‌حل برای سرویس تلفن ثابت سازمانی است که بدون نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات و سرور برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ارائه شده است.

اطلاعات بیشتر

 

 

نکسفون پرایم

نکسفون پرایم سرویس تلفن سازمانی مبتنی بر فناوری سیپ ترانک (SIP Trunk) است. سیپ ترانک سرویس تلفنی است که امکان ارسال و دریافت تماس‌های همزمان در یک شبکه با استفاده از IP را ممکن می‌سازد. فناوری سیپ ترانک این امکان را به شرکت‌ها می‌دهد تا برخلاف خطوط دیجیتال نسل قدیم به تعداد دلخواه خط و یا شماره تلفن خریداری کنند.

نکسفون پرایم مناسب کسب‌وکارهای بزرگ است که از قبل به تجهیزات VoIP و متخصصین آن مجهز هستند و به دنبال کاهش هزینه‌های ارتباطی و تسهیل ارتباطات هستند. نکسفون پرایم یک تلفن ثابت سازمانی به‌روز برای برخورداری از ارتباطات سازمانی یکپارچه، دریافت تماس‌های هم‌زمان متعدد و رفع محدودیت‌های جغرافیایی است.