شرکت ارتباطات ثابت رسپینا موفق به دریافت گواهینامه شرکت دانش‌بنیان شد.

موفقیت رسپینا به دریافت گواهینامه شرکت دانش‌بنیا

شرکت ارتباطات ثابت رسپینا به عنوان توسعه‌دهنده تلفن ثابت سازمانی نکسفون، با توجه به فعالیت‌های نوآورانه خود، موفق به اخذ گواهینامه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران شد.

شرکت ارتباطات ثابت رسپینا در سال ۱۳۹۴ با هدف توسعه صنعت ارتباطات کشور تاسیس گردید. با توجه به نیاز کشور به محصولات ارتباطی پیشرفته و تحریم‌های موجود، این شرکت فعالیت خود را در راستای تولید و تامین محصولات با کیفیت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری حوزه ارتباطات، با تکیه بر توان و سرمایه‌های انسانی خبره داخلی گسترش داد تا بتواند نیازهای اپراتورهای ثابت و همراه کشور را به شیوه‌ای نوآورانه و متمایز برطرف سازد. رسپینا در سال ۱۳۹۷ با تکیه بر توان داخلی موفق به توسعه اولین تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر ابر (Cloud) در ایران گردید و این محصول را با برند نکسفون عرضه نمود.

نکسفون، جدیدترین راهکار تلفن اینترنتی هوشمند و یکپارچه بر بستر اینترنت در کشور است که مبتنی بر ابر بوده و در نتیجه سازمان‌ها به منظور استفاده از آن هیچ نیازی به تجهیزات و سرور نخواهند داشت و تنها از طریق اینترنت و بستری امن می‌توانند به تلفن سازمانی دسترسی داشته باشند.

از جذابیت‌های سرویس نکسفون می‌توان دسترسی به آن از کلیه نقاط کشور اشاره کرد. کاربران این سرویس از طریق پنل وب و یا اپلیکیشن موبایل می‌توانند به تلفن سازمانی دسترسی داشته باشند و با سرشماره سازمانی و کمترین هزینه با همکاران و مشتریان خود در تماس باشند. به‌علاوه از دیگر مزایای نکسفون می‌توان به نصب و راه‌اندازی آسان و عدم نیاز به تجهیزات و سخت‌افزارهای پیچیده نام برد. همچنین مالکیت این خطوط تلفن سازمانی دائمی بوده و در صورت جابجایی و نقل مکان به راحتی می‌توان شماره سازمان را نیز انتقال داد.

شرکت ارتباطات ثابت رسپینا با دستیابی به این موفقیت امیدوار است با استفاده از امکانات و فضای دانش‌بنیان با محدودیت‌ها و چالش‌های کمتری به منظور توسعه ایده و محصولات جدید روبرو شود و محصولات و خدمات بیشتری را در حوزه ارتباطات به سازمان‌ها و مردم عزیز ایران ارا‌ئه دهد.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *