Hosted PBX، سرویس تلفن اینترنتی مناسب برای استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک

Hosted PBX، سرویس تلفن اینترنتی مناسب برای استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک

روش‌های ارتباط مشتریان با کسب‌و‌کار و بالعکس به هیچ وجه نباید دست‌کم گرفته شود. این ارتباطات تاثیر زیادی بر ایجاد تصویر مناسب از برند در ذهن مشتریان خواهد داشت. بسیاری از مشتریان اولین ارتباط خود را با یک کسب‌وکار را از طریق تماس تلفنی برقرار می‌کنند. باید بدانید که اولین مواجهه‌ی مشترک با یک کسب‌وکار می‌تواند همه‌چیز را تغییر دهد. بنابراین تصمیم‌گیری درست درباره‌ی انتخاب سرویس تلفن نیاز به تحقیق و تأمل دارد. این انتخاب حتی برای استارت آپ‌ها مهم‌تر است، چراکه در مرحله‌ی معرفی خود به مشترکین احتمالی آینده هستند و باید اولین تاثیر خود را به بهترین نحو بگذارند.
یکی از سرویس‌های تلفنی که شدیدا در میان استارت‌آپ‌ها و کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط سراسر جهان محبوب شده است، راه‌حل‌های ابری و مرکز تلفن Hosted PBX است. به همین دلیل در این مقاله به بررسی این روش ارتباط تلفنی خواهیم پرداخت و شرح خواهیم داد که چگونه این فناوری چهره ارتباطات در استارت‌آپ‌ها را تغییر می دهد.


دسترسی


کارآفرینان برای انجام امور همیشه در دفتر محل کار حضور ندارند، درعین‌حال مهم است که همواره برای مشترکین و  افراد تیم خود در دسترس باشند . این امر بدیهی است که در صورت عدم پاسخگویی و در دسترس نبودن، امکان قطع همکاری مشترک و نارضایتی او بسیار بالا است. 
سطح دسترسی مرکز تلفن Hosted PBX بسیار گسترده است. Hosted PBX از طریق IP PHONES، پنل تحت وب و اپلیکیشن قابل استفاده است که برای کار انعطاف‌پذیر و درعین‌حال حفظ مشتریان بهترین گزینه است. دیگر ویژگی‌های مرکز تلفن Hosted PBX مانند پاسخگوی خودکار، صف تماس، پیغام‌گیر و غیره تضمینی برای ارتباطی پایدار با مشترکین است.

تلفن ثابت سازمانی نکسفون
کاهش هزینه
صرفه‌جویی در هزینه‌های راه‌اندازی و نگهداری سیستم تلفن برای شرکت‌های نوپا حائز اهمیت است. Hosted PBX موجب می‌شود هزینه سرمایه‌گذاری برای خرید تجهیزات و همچنین هزینه مداوم نگهداری و ارتقا سخت‌افزار بسیار کاهش یابد.


پایداری


حفظ امنیت و پایداری مرکز تلفن Hosted PBX بر عهده‌ی شرکت ارائه‌دهنده‌ی این سرویس است. درصورتی قطعی به هر دلیلی شرکت ارائه‌دهنده موظف است خسارات احتمالی را جبران نماید. به همین دلیل شرکت های ارائه‌دهنده سرویس Hosted PBX در راستای حفظ پایداری سرویس همواره در حال تلاش هستند و به دلیل دارا بودن نیروی متخصص در این زمینه بسیار بهتر می‌توانند از عهده مشکلات احتمالی برآیند.


مقیاس‌پذیری


معمولا استارت آپ‌ها با تیم‌های کوچک کار خود را شروع می‌کنند. با رشد کسب‌وکار، نیازهای ارتباطی آن‌ها نیز افزایش می‌یابد. مرکز تلفن Hosted PBX بسیار مقیاس‌پذیر بوده و در صورت نیاز، اضافه و یا کم کردن تعداد داخلی و امکانات، به‌سادگی و بدون نیاز به نیروی فنی و با استفاده از پنل مدیریتی این سرویس قابل انجام است. در مقابل، ایجاد تغییرات در سرویس‌های تلفن سنتی بسیار پرهزینه و گران‌ است.

امکانات ارتباطی متمایز
ادغام روش‌های ارتباطی با مدیریت ارتباط با مشتری منجر به افزایش قابل‌توجهی در بهره‌وری خواهد شد. ویژگی‌ها و امکاناتی مانند تهیه گزارش و ساختن آرشیو تماس‌ها که مرکز تلفن Hosted PBX در اختیار کاربران قرار می‌دهد در مدیریت ارتباط مشترکین بسیار موثر است. همچنین ارائه امکاناتی نظیر چت سازمانی، فکس اینترنتی، ارسال فایل و غیره نیز سرویس Hosted PBX را از روش‌هاس سنتی متمایز می‌سازد.

نکسفون پرو سرویس تلفن مبتنی بر Hosted PBX ، محصول شرکت رسپینا است که با رویکرد ایجاد ارتباطات یکپارچه و پیش‌بینی دقیق تحولات و روند آینده استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط طراحی شده است. این محصول با امکاناتی جذاب نظیر امکان تماس تلفنی با آی‌پی‌فون، نسخه تحت وب و اپلیکیشن، امکان ارسال فکس اینترنتی، چت سازمانی و انتقال فایل نامحدود و غیره کمک شایانی به استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط در راستای افزایش بهره‌وری و چابکی آن‌ها خواهد نمود. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این سرویس با شماره ۹۱۰۷۷۷۷۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا به صفحه نکسفون پرو مراجعه فرمایید. 

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *